Die Blou Masjien

"Teachers can change lives with just the right mix of chalk and challenges." -Joyce Meyer

BESTUUR

Mnr. Wimpie Blom

Skoolhoof

Mnr. Johan Swanepoel

Adjunkhoof
Gr.7-vakonderrig

Mnr. André Cilliers

Adjunkhoof: Buitemuurs
Gr.7-vakonderrig

Mev. Margo Le Roux

Departementshoof: Grondslagfase
Gr.1.MLR

Mev. Petro Le Roux

Departementshoof: Intermediêrefase
Gr.5-vakonderrig

Mnr. David McLaren

Departementshoof: Seniorfase
Gr.7-vakonderrig

GRAAD 7

Mev. Adelé Kok

7.AK

Mnr. David McLaren

7.DM

Mrs Helen Claassens

7.HC

Mr Kobus van Dyk

7.KVD

GRAAD 6

Mnr. Marno Horn

6.MH

Mev. Mignon de Beer

6.MDB

Mnr. Schalk Fourie

6.SF

Mr Leon le Roux

6.LL

Mrs Chantal Roothman

6.CR

GRAAD 5

Mev Anandi Schutte

5.AS

Mej. Elize Hugo

5. EH

Mnr. Francois Pretorius

5.FP

Mr Brend Geldenhuys

5.BG

Mnr. Willem Coetzee

5. WC

GRAAD 4

Mej. Ilze Cordier

4.IC

Mev. Chrisna Swanepoel

4.CS

Mnr. Dylan Woolward

4.DW

Mrs Monique Nel

4.MN

Mrs Dori-Ann Martin

4.DM

GRAAD 3

Mev. Magdalena Burger

3.MB

Mev. Mariana Blom

3.MBL

Mev. Lürika van Dyk

3.LVD

Mrs Marike Meissenheimer

3.MM

GRAAD 2

Mev. Anelia du Plessis

2.ADP

Mev. Chelley Kriel

2.CK

Mej. Almé du Toit

2.AT

Mrs Biance van Onselen

2.BVO

Mrs Natasha Hanekom

2.NH

GRAAD 1

Mev. Margo le Roux

1.MLR

Mej. Celine van Wyk

1.CW

Mej. Inge-Lynn Jordaan

1.IJ

Mrs Fran van der Merwe

1.JK

Miss Grethe Warnich

1.GW

GRAAD R

Mev. Jacky du Plessis

R.JD

Mev. Andrea Vlok

R.AV

Mej. Madel de Kock

R.MDK

Mej. Carla Rossouw

R. CR

Mrs Ingha Richards

R.IR

Miss Daniella van Niekerk

R.DVN

ANDER LEERAREAS

Mev. Anel van Tonder

Robotika & Kodering / ITC Bestuurder

Mev. Mariëtte Preuss

GSF Rekenaars / Berader

Mev. Elbé van Wyk

Musiek

Mev. Hanlie Bruyns

Xhosa

Mev. Janene J.v.Rensburg

LSO

Mej. Marlise Brink

GSF Klasmusiek

Mev. Magda Viljoen

Mediasentrum

Mej. Elize Hugo

Kuns

VOORSKOOL

Mrs Adri Hanekom

WPS Little Stars

Mev. Jeanette le Roux

WPS Sterretjies

STUDENTE / KLASASSISTENTE

Elize-Mari Jacobs

Student

Emcè Ras

Student

Joshua Berlyn

Student

Minette Visagie

Student

Monique Vos

Student

Ruan Schoeman

Student

Megan van der Merwe

Student

Zannaé Oosthuizen

Student

Simoné Martin

Student

Jean-Marie Reyneke

Student

Jemaine Slavers

Student

Jana van Niewenhuyzen

Student

ADMINISTRATIEF

Mev. Alida le Roux

Sekretaresse: Tegnies

Mev. Madelene Nel

Finansies

Mev. Marina Lotriet

Ontvangs

Mev. Roelien Woodward

Debiteure

Mev. Ronel Swart

Sekretaresse: Sport / Funksies

TERREIN EN INFRASTRUKTUUR

Mnr. Bart Oosthuizen

Terrein- en Infrastruktuurbestuurder

ALGEMENE WERKERS

Mev. Annie Jansen

Algemene Werker

Mnr. Apollo Taliwe

Algemene Werker

Mnr. Coenraad Lakay

Algemene Werker

Mnr. David Ngxanga

Algemene Werker

Mnr. Hilton Sabbath

Algemene Werker

Mnr. Johannes Jobela

Algemene Werker

Me. Leteshia Neethling

Algemene Werker

Mnr. Marius Burger

Algemene Werker

Mev. Meroline Neethling

Algemene Werker

Mnr. Willem Mjodo

Algemene Werker